چهار شنبه 22 اسفند 1397 ساعت 12:21 - تعداد بازدید : 188 چاپ خبر
اخبار دانشگاه کسب عنوان سوم توسط تیم ووشو پسران مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
دانشجویان ووشو کار مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در مسابقات ووشو قهرمانی دانشگاه های کشور به مقام سوم دست یافتند.


                            
مسابقات ووشو قهرمانی دانشگاه های کشور که با حضور 18 تیم از دانشگا های سراسر کشور به مدت دو روز در دو بخش ساندا و تالو به میزبانی شهر قم برگزار گردید با نمایش پر قدرت دانشجویان مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین همراه شد.
در این دوره از مسابقات تیم مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با مربیگری آقای خالق حیدری و سرپرستی آقای ابراهیم شجاعی با کسب یک مدال طلا و سه مدال برنزمجموعا جایگاه سوم این رقابت ها را از آن خود نمود.
محسن نمایانی در وزن 60 کیلو گرم به مدال طلا دست یافت.جواد رضایی در وزن 58 کیلو گرم ، حسن حقیقت در وزن 65 کیلوگرم و حسین علیدخت در وزن 80 کیلوگرم مدال برنز دریافت نمودند.


منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

حضور دانشجویان مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در مسابقات المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور چهارمین المپیاد ورزش همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های سراسر کشور با حضور تیم مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین از روز 26 تیر لغایت 31 تیر ماه به مدت 6 روز و به میزبانی دانشگاه الزهرا(س) تهران برگزار گردید.
برگزاری مسابقات جام رمضان والیبال دانشجویان اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت ماه مبارک رمضان اقدام به برگزاری مسابقات والیبال در بین دانشجویان دختر دانشگاه های شهرستان نمود.
جشنواره ورزشی بهاره اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
چهاردهمین نشست مدیران تربیت بدنی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
جشنواره ورزشی بهاره چهار شنبه 1 خرداد 1398 ساعت 14:34

درباره ما ...

  • معرفی

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵