اخبار دانشگاه چهار شنبه 15 فروردین 1397 ساعت 13:30

بازدید مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات وفناوری از اماکن و فضاهای ورزشی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین

دکتر علیزاده طی دیداری از اماکن و فضاهای ورزشی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین شامل سالن ورزشی چند منظوره،سالن تندرستی،سالن کشتی بازدید کرد.

مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین در حالی سال جدید خود را آغاز کرد که میزبان دکترعلیزاده ،مدیر کل محترم تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات وفناوری و همچنین دکتر قوامی نماینده محترم مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی بود.
در ابتدای ورود دکتر علیزاده مورد استقبال ریاست وپرسنل مجتمع قرار گرفت وبا شرکت در جلسه، گزارشی از عملکرد تربیت بدنی وفضاهای ورزشی مجتمع دریافت کرد.
دکتر حیدری عنوان کرد:وضعیت تربیت بدنی ومیزان حضور واستقبال دانشجویان از فعالیت های ورزشی قابل قبول است .وبا مشارکت یک سوم دانشجویان مجتمع وتنوع برنامه ها هنوز هم جا برای تلاش ببشتر وجود دارد .به امید اینکه تمامی دانشجویان به ویژه دانشجویان این مجتمع با حضور در برنامه های ورزشی تنی سالم وخاطری آسوده داشته باشند.دکتر حیدری همچنان از کسب سهمیه ورزشکاران رشته های پینگ پنگ وکشتی برای المپیاد چهاردهم که در تابستان پیش رو در شهر شیرازبرگزار می شود از مربیان و ورزشکارن تلاشگر تقدیروتشکر کرد.
در ادامه دکتر قوامی نیز از پتانسیل ورزش شهرستان و آمادگی در برگزاری آیین های سنتی ،ورزشی که شهرت جهانی پیدا کرده است و هر ساله در گود چشمه زینل خان اسفراین با حضور چند ده هزار نفری مردم اجرا می گردد با مشارکت وزارت علوم تحقیقات وفناوری به ویژه اداره کل تربیت بدنی خبر داد.
لازم به یادآوری است که سال گذشته اولین همایش علمی آیین فتوت و فرهنگ پهلوانی با مشارکت وزارت علوم تحقیقات وفناوری،اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم ،پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم،پایگاه استنادی علوم جهان اسلام،اداره کل ورزش جوانان خراسان شمالی ومجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین برگزار گردید.که حاصل آن کتاب مجموعه مقالاتی با همین عنوان  که منبع بسیار غنی در جهت معرفی آیین ها و رسوم جوانمردی وپهلوانی در بستر کشتی با چوخه شد.
دکتر علیزاده نیز ضمن تبریک آغاز سال جدید به حاضران وطرح رسالت اداره کل تربیت بدنی وزارت وبرنامه های پیش رو در ابتدا با حضور در مرقد شهدای گمنام دفن شده در محوطه دانشگاه از اماکن وفضا ها بازدید نمودند وبه منظور بهربرداری بیشتر وبهتر از اماکن وتنوع بخشیدن به رشته های ورزشی ارایه طریق نمودند.همچنین در ادامه با حضور در گود چشمه ی زینل خان اسفراین از نزدیک با بزرگترین همایش مردمی ،ورزشی وسنتی ایران آشنا شدند.بازدید از کهن شهر اسفراین وروستای توریستی رویین دیگر برنامه های دکتر علیزاده در این سفر بود.
مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین واداره تربیت بدنی مجتمع وظیفه ی خود می داند مراتب تقدیر وتشکر خود را بابت تحمل رنج سفر و این حضور ارزشمند وانرژی بخش از ایشان داشته باشد.به امید سالی پر از موفقیت برای ورزشکاران و ورزش دوستان به ویژه دانشجویان عزیز ایران اسلامی.
    

    
    
   

منبع:   تعداد بازدید : 138 نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

  • معرفی

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵