چهار شنبه 15 دی 1400 ساعت 15:9 - تعداد بازدید : 53 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری همایش پیاده روی همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها، سپهبد حاج قاسم سلیمانی
برگزاری همایش پیاده روی همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها، سپهبد حاج قاسم سلیمانی


 در آئینی با حضور دکتر خرسند زاک ریاست محترم دانشگاه،اعضا هیات رئیسه،مدیریت امور دانشجویی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و جمعی از کارکنان و اعضا هیات علمی دانشگاه آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و ورزش و تقدیر از برگزیدگان مسابقات ورزشی دانشگاه برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم گزارشی از فعالیتها و برنامه های دانشگاه به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش توسط جناب اقای قربانی شیراز ریاست محترم اداره تربیت بدنی دانشگاه ارائه گردید.
در ادامه نیز از برگزیدگان مسابقات ورزشی،همکاران محترم اداره تربیت بدنی دانشگاه و رئیس و مسئولان هیات تیراندازی با کمان به جهت همکاری در برگزاری مسابقات تیراندازی با کمان در دانشگاه با اهدا لوح سپاس و هدیه تقدیر و قدردانی گردید. 

 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

جشنواره ورزشی زمستانه جشنواره ورزشی زمستانه اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
برگزاری همایش پیاده روی همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها، سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزاری همایش پیاده روی همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها، سپهبد حاج قاسم سلیمانی
تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین در راستای رسالت خود و همراه با اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم اقدام به برگزاری جشنواره پاییزه می نماید.
جشـنواره پاییزه دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برگزار می گردد. اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین در راستای رسالت خود و همراه با اداره کل تربیتن بدنی وزارت علوم اقدام به برگزاری جشنواره پاییزه می نماید.لازم به یادآوری ایست برگزیدگان علاوه بر تقدیر از طرف اداره کل تربیت بدنی از طرف اداره تربیت بدنی مجتمع نیز قدردانی می شوند.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵