چهار شنبه 12 شهریور 1399 ساعت 12:23 - تعداد بازدید : 73 چاپ خبر
اخبار دانشگاه دوره مدیریت رویداد ورزشی با محوریت داوطلبی در ورزش دانشجویان
با توجه به شرایط حاكم بر جامعه در پی شیوع ویروس كووید 19 و ضرورت آگاهی بخشی و آشنایی منابع انسانی شاغل در ورزش دانشجویی با رویکردهای نوین در مدیریت رویدادهای ورزشی، اداره كل تربیت بدنی در نظر دارد در جهت توانمندسازی و ارتقای دانش فنی مدیران حوزه ورزش و تربیت بدنی دانشگاه های کشور، كارگاه "مدیریت رویدادهای بزرگ ورزشی با محوریت داوطلبی در ورزش دانشجویی" را در تاریخ 12 شهریورماه 1399 به صورت الكترونیكی در فضای مجازی با همکاری و هماهنگی آكادمی ملی المپیك برگزار نمایید.
کارگاه مدیریت رویدادهای بزرگ ورزشی با مدیریت داوطلبی در ورزش دانشجویی، دوازدهم شهریورماه سال جاری به صورت الکترونیکی در فضای مجازی با همکاری و هماهنگی آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد. این کارگاه ویژه مدیران تربیت بدنی دانشگاه و مؤسسات آموزش عالی کشور است. هم‌چنین این کارگاه از طریق ارتباط تصویری (ویدئو کنفرانس) برگزار می شود.

منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

دوره مدیریت رویداد ورزشی با محوریت داوطلبی در ورزش دانشجویان با توجه به شرایط حاكم بر جامعه در پی شیوع ویروس كووید 19 و ضرورت آگاهی بخشی و آشنایی منابع انسانی شاغل در ورزش دانشجویی با رویکردهای نوین در مدیریت رویدادهای ورزشی، اداره كل تربیت بدنی در نظر دارد در جهت توانمندسازی و ارتقای دانش فنی مدیران حوزه ورزش و تربیت بدنی دانشگاه های کشور، كارگاه "مدیریت رویدادهای بزرگ ورزشی با محوریت داوطلبی در ورزش دانشجویی" را در تاریخ 12 شهریورماه 1399 به صورت الكترونیكی در فضای مجازی با همکاری و هماهنگی آكادمی ملی المپیك برگزار نمایید.
لینک غربالگری آنلاین(خوداظهاری) ضد کرونا ویژه ورزشکاران هیات پزشکی ورزشی استان فارس سامانه غربالگری آنلاین ( خود اظهاری) به منظور قطع زنجیره انتقال کرونا برای ورزشکاران راه اندازی کرد.
قابل توجه دانشجویان عزیز
برگزاری اولین دوره مسابقات ورزشهای الکترونیک دانشجویان دانشگاه های کشور


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

  • معرفی

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵