دوشنبه 20 اسفند 1397 ساعت 10:43 - تعداد بازدید : 350 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری جشنواره ورزشی زمستانه، گرامیداشت روز مهندس در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت روز مهندس و در قالب جشنواره ورزشی زمستانه اقدام به برگزاری مسابقات هفت سنگ،آمادگی جسمانی دارت و فریزبی نمود.                                                                             اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت روز مهندس و در قالب جشنواره ورزشی زمستانه  اقدام به برگزاری مسابقات هفت سنگ،آمادگی جسمانی  دارت و فریزبی نمود.

مسابقه دارت که با شرکت 30 نفر از دانشجویان و با درنظر گرفتن عدد پایه 501 به صورت تک حذفی برگزار گردید و در نهایت با کسب مقام اول توسط خانم فرزانه قره دولاق مقام دوم خانم محدثه توئی و مقام سوم خانم زهرا اقبالی پایان یافت.                                        

مسابقه  فریزبی با شرکت 8 تیم 3 نفر برگزار گردید که در پایان خانم ها فاطمه شیرزاد، پروانه قدرتی و محدثه توئی با ثبت رکورد 27/48 ثانیه به مقام اول، خانم ها لیلا نورانی فر، پریسا اسماعیل پور و طاهره رحیمی با رکورد 32.01 ثانیه به مقام دوم و خانم ها زهرا اقبالی، محدثه افشارپور و اکرم حاج محمد خانی با امتیاز 35/15 ثانیه  به مقام سوم دست یافتند.

مسابقه آمادگی جسمانی با شرکت 21 نفر از دانشجویان دختر برگزار شد و خانم ها افسانه نصراله زاده با ثبت زمان 46/23 ثانیه فاطمه شیرزاد با ثبت رکورد 46/38 ثانیه و زهرا زمانی با رکورد 49/50 ثانیه به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
    


                                                 


مسابقه هفت سنگ که با حضور 23 نفر از دانشجویان دختر همراه بود خانم ها زینب زارعی، لیلا نورانی فر، ندا نیکبخت و مبینا لال عرب  به ترتیب با کسب رکورد های 18،13 و 12 مکعب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند..
کارگاه اعتماد به نفس و اثر ورزش بر افزایش اعتماد به نفس در دانشجویان در روز سه شنبه مورخ 7/12/97 با استقبال تعداد قابل توجهی از دانشجویان همراه شد.


                                                                             
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین به منظور ترویج روحیه نشاط وشادابی اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی برای کلیه دانشجویان نمود.
برگزاری مسابقه دوستانه بین تیم والیبال دختران مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی و تیم دانشکده علوم پزشکی اسفراین اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار نمود.
برگزاری نمایشگاه تربیت بدنی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در بخش دختران اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش اقدام به برگزاری نمایشگاه تربیت بدنی نمود.
هفته ی تربیت بدنی گرامی باد. ضمن تبریک هفته ی تربیت بدنی .مسئول تربیبت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین گفتگویی را با روابط عمومی انجام داده است که شما را به خواندن آن در صفحه اصلی سایت مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین دعوت می کنم.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

  • معرفی

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵