اخبار دانشگاه یکشنبه 8 بهمن 1396 ساعت 9:1

چهاردهمین المپیاد دانشجویان - شیراز

ما دوم منطقه شدیم.راه یابی تیم پینگ پنگ دانشجویان مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین به چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور

     مسابقات پینگ پنگ دانشجویان پسر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور روز شنبه با قهرمانی تیم دانشگاه فردوسی مشهد ودومی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین در کاشمر پایان یافت.

به گزارش ایرنا در این مسابقات که از پنجم بهمن ماه با شرکت 11 تیم از دانشگاه های این منطقه به میزبانی دانشگاه کاشمر آغاز شده بود، تیم دانشگاه اسفراین دوم و تیم‌های دانشگاه بیرجند و دامغان مشترکا مقام سوم را به دست آوردند.
این مسابقات با حضور 60 ورزشکار و مربی از دانشگاه های فردوسی، حکیم سبزواری، سمنان، شاهرود، دامغان، اسفراین، نیشابور، بزرگ مهر قائنات، بیرجند و دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی و کاشمر به صورت تیمی، انفرادی و دوبل برگزار شد.
تیم پینگ پنگ دانشجویان مجتمع آموزش عالی به سرپرستی اقای شجاعی وبازیکنی:محمد جلالی،رضا علیزاده،یاور سبلانی و محمد امین میرغیاثی در مسابقات انتخابی منطقه 9کشور مقام دوم وسهمیه ورود به المپیاد ورزشی دانشجویان که در تابستان آتی در دانشگاه شیراز برگزار می شود را کسب کردند.

منبع:   تعداد بازدید : 428 نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

  • معرفی

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵