شنبه 3 مهر 1400 ساعت 9:56 - تعداد بازدید : 133 چاپ خبر
اخبار دانشگاه آئین نکوداشت روز جهانی بدون خودرو به همت هیات دوچرخه سواری شهرستان اسفراین
آئین نکوداشت روز جهانی بدون خودرو به همت هیات دوچرخه سواری شهرستان اسفراین و با همکاری هیات ورزش های دانشگاهی شهرستان و اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی اسفراین و با هدف ترویج فرهنگ ورزش،نشاط و تندرستی واستفاده از دوچرخه به جای خودرو برگزار گردید.
در این برنامه ورزشی مفرح که با حضور دانشجویان و علاقه مندان ورزش دوچرخه سواری برگزار گردید حاضرین مسیر گلزار شهدای گمنام شهرستان واقع در پارک قائم را تا مزار شهدای گمنام مجتمع آموزش عالی اسفراین رکاب زده و پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام ، مسیر خود را در پیست دوچرخه سواری مجتمع آموزش عالی اسفراین و سپس تا محل خیابان طالقانی ادامه دادند.
 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین در راستای رسالت خود و همراه با اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم اقدام به برگزاری جشنواره پاییزه می نماید.
جشـنواره پاییزه دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برگزار می گردد. اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین در راستای رسالت خود و همراه با اداره کل تربیتن بدنی وزارت علوم اقدام به برگزاری جشنواره پاییزه می نماید.لازم به یادآوری ایست برگزیدگان علاوه بر تقدیر از طرف اداره کل تربیت بدنی از طرف اداره تربیت بدنی مجتمع نیز قدردانی می شوند.
گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان محترم و اعضاء هیات علمی نمود.
اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین ضمن تبریک هفته تربیت بدنی ویژه برنامه های این هفته را اعلام می نماید.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵