چهار شنبه 22 اسفند 1397 ساعت 12:21 - تعداد بازدید : 233 چاپ خبر
اخبار دانشگاه کسب عنوان سوم توسط تیم ووشو پسران مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
دانشجویان ووشو کار مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در مسابقات ووشو قهرمانی دانشگاه های کشور به مقام سوم دست یافتند.


                            
مسابقات ووشو قهرمانی دانشگاه های کشور که با حضور 18 تیم از دانشگا های سراسر کشور به مدت دو روز در دو بخش ساندا و تالو به میزبانی شهر قم برگزار گردید با نمایش پر قدرت دانشجویان مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین همراه شد.
در این دوره از مسابقات تیم مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با مربیگری آقای خالق حیدری و سرپرستی آقای ابراهیم شجاعی با کسب یک مدال طلا و سه مدال برنزمجموعا جایگاه سوم این رقابت ها را از آن خود نمود.
محسن نمایانی در وزن 60 کیلو گرم به مدال طلا دست یافت.جواد رضایی در وزن 58 کیلو گرم ، حسن حقیقت در وزن 65 کیلوگرم و حسین علیدخت در وزن 80 کیلوگرم مدال برنز دریافت نمودند.


منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین به منظور ترویج روحیه نشاط وشادابی اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی برای کلیه دانشجویان نمود.
برگزاری مسابقه دوستانه بین تیم والیبال دختران مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی و تیم دانشکده علوم پزشکی اسفراین اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار نمود.
برگزاری نمایشگاه تربیت بدنی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در بخش دختران اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش اقدام به برگزاری نمایشگاه تربیت بدنی نمود.
هفته ی تربیت بدنی گرامی باد. ضمن تبریک هفته ی تربیت بدنی .مسئول تربیبت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین گفتگویی را با روابط عمومی انجام داده است که شما را به خواندن آن در صفحه اصلی سایت مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین دعوت می کنم.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

  • معرفی

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵