شنبه 11 آبان 1398 ساعت 16:52 - تعداد بازدید : 52 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری نمایشگاه تربیت بدنی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در بخش دختران
اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش اقدام به برگزاری نمایشگاه تربیت بدنی نمود.
 
برگزاری نمایشگاه تربیت بدنیمجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامی داشت هفته تربیت بدنی اقدام به برپایی غرفه های تربیت بدنی نمود، در این غرفه ها دانشجویان هر روز در یکی از مسابقات دارت، طناب زنی، روپایی و هفت سنگ شرکت نمودند همچنین به صورت روزانه یک کارگاه با عناوین کمک های اولیه پس از آسیب های ورزشی و پوکی استخوان و اثر ورزش بر آن برگزار گردید. در پایان با اهداء جوایزی از سه نفر برتر در رشته های مختلف تقدیر به عمل آمد همچنین به قید قرعه از میان شرکت کنندگان در مسابقات به سه نفر جوایزی اهدا گردید.
 برگزاری مسابقه دارت
 
   
این مسابقه در روز دوشنبه 29 مهر در محل غرفه ها برگزار گردید در این مسابقه 60 نفر از دانشجویان دختر شرکت نمودند. که در پایان خانم ها عارفه ترابی،زهره برغمدی،زهرا کربلایی بالاترین رکورد را کسب نمودند.

 


برگزاری مسابقه طناب زنی
این مسابقه با شرکت تعدادی از دانشجویان همراه بود که در پایان خانم ها نفیسه قدمیاری موفق به کسب بهترین رکورد گردید.

 
 

 
برگزاری مسابقه هفت سنگ

این رقابت ها در روز 30 مهر ماه 1398  و در محل نمایشگاه تربیت بدنی با شرکت 20 نفر از دانشجویان انجام شد و در پایان خانم ها محدثه اسفندیاری، آذر تاج آبادی و فرشته نوروزی بهترین رکوردها را ثبت نمودند.


 
برگزاری مسابقه روپایی
این مسابقه برای اولینبار در مجتمع برای دانشجویان دختر برگزاری گردید و در نهایت خانم افسانه نصراله زاده توانست بهترین رکورد را نصیب خود کند.
 
کارگاه های آموزشی
 
 
کارگاه کمک های اولیه پس از آسیب های ورزشی
این کارگاه که با هدف آشنایی دانشجویان با اقدامات لازم پس از آسیبهای ورزشی و افزایش آگاهی دانشجویان درباره آسیبهای ورزشی صورت پذیرفت با استقبال خوبی از سوی دانشجویان همراه بود.

 
 
 


کارگاه پوکی استخوان و اثر ورزش بر آن
 
در این کارگاه که با هدف افزایش آگاهی دانشجویان درباره پوکی استخوان، عوامل ایجاد کننده و چگونگی اثر ورزش بر جلوگیری از ابتلا به این بیماری صورت پذیرفت درباره اهمیت تغذیه مناسب، ورزش منظم و ورزشهای مناسب برای افراد مبتلا به پوکی استخوان صحبت شد. 


 
 
 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین به منظور ترویج روحیه نشاط وشادابی اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی برای کلیه دانشجویان نمود.
برگزاری مسابقه دوستانه بین تیم والیبال دختران مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی و تیم دانشکده علوم پزشکی اسفراین اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار نمود.
برگزاری نمایشگاه تربیت بدنی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در بخش دختران اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش اقدام به برگزاری نمایشگاه تربیت بدنی نمود.
هفته ی تربیت بدنی گرامی باد. ضمن تبریک هفته ی تربیت بدنی .مسئول تربیبت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین گفتگویی را با روابط عمومی انجام داده است که شما را به خواندن آن در صفحه اصلی سایت مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین دعوت می کنم.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

  • معرفی

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵