اخبار دانشگاه سه شنبه 1 آبان 1397 ساعت 7:51

جشنواره غذای سالم

اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین با مشارکت انجمن ورزشی برگزار کرد

مدیر تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین گفت:به مناسبت اغاز هفته تربیت بدنی در این مجتمع جشنواره ی غذای سالم برای دانشجویان توسط واحد تربیت بدنی مجتمع و مشارکت انجمن ورزشی برنامه ریزی و اجرا شد.
علی قربانی شیراز در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه ی خراسان شمالی اظهار کرد: مواد اولیه تهیه غذاها توسط دانشگاه خریداری و در اختیاردانشجویان قرار گرفت.در این جشنواره  بانوان دانشجو در قالب   ۲۵ گروه باهم به رقابت پرداختند 
وی افزود: در سال های گذشته درخوابگاه های پسران ودختران  جشنواره ی غذای سالم برگزار می شد، امسال برای اولین بار جشنواره  به سالن غذا خوری مجتمع انتقال داده شد که از هر کدام از خوابگاه های دخترانه نمایندگانی در این جشنواره حضور دارند.
قربانی شیراز در ارتباط با هدف برگزاری این جشنواره گفت: اولین هدف معرفی غذا های بومی و محلی سالم و متنوع توسط خود دانشجویان به یکدیگر و دیگری ایجاد فضای شاد و مفرح برای دانشجویان است.
وی درپایان افزود: این چهارمین جشنواره ی غذای سالم برگزارشده در دانشگاه است که باتوجه به بازخورد مثبتی که ازسمت دانشجویان داشتیم درآینده به مناسبت های مختلف مجددا برگزار خواهد شد.
       

منبع:   تعداد بازدید : 104 نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

  • معرفی

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵