دوشنبه 20 اسفند 1397 ساعت 10:43 - تعداد بازدید : 1229 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری جشنواره ورزشی زمستانه، گرامیداشت روز مهندس در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت روز مهندس و در قالب جشنواره ورزشی زمستانه اقدام به برگزاری مسابقات هفت سنگ،آمادگی جسمانی دارت و فریزبی نمود.                                                                             اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت روز مهندس و در قالب جشنواره ورزشی زمستانه  اقدام به برگزاری مسابقات هفت سنگ،آمادگی جسمانی  دارت و فریزبی نمود.

مسابقه دارت که با شرکت 30 نفر از دانشجویان و با درنظر گرفتن عدد پایه 501 به صورت تک حذفی برگزار گردید و در نهایت با کسب مقام اول توسط خانم فرزانه قره دولاق مقام دوم خانم محدثه توئی و مقام سوم خانم زهرا اقبالی پایان یافت.                                        

مسابقه  فریزبی با شرکت 8 تیم 3 نفر برگزار گردید که در پایان خانم ها فاطمه شیرزاد، پروانه قدرتی و محدثه توئی با ثبت رکورد 27/48 ثانیه به مقام اول، خانم ها لیلا نورانی فر، پریسا اسماعیل پور و طاهره رحیمی با رکورد 32.01 ثانیه به مقام دوم و خانم ها زهرا اقبالی، محدثه افشارپور و اکرم حاج محمد خانی با امتیاز 35/15 ثانیه  به مقام سوم دست یافتند.

مسابقه آمادگی جسمانی با شرکت 21 نفر از دانشجویان دختر برگزار شد و خانم ها افسانه نصراله زاده با ثبت زمان 46/23 ثانیه فاطمه شیرزاد با ثبت رکورد 46/38 ثانیه و زهرا زمانی با رکورد 49/50 ثانیه به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
    


                                                 


مسابقه هفت سنگ که با حضور 23 نفر از دانشجویان دختر همراه بود خانم ها زینب زارعی، لیلا نورانی فر، ندا نیکبخت و مبینا لال عرب  به ترتیب با کسب رکورد های 18،13 و 12 مکعب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند..
کارگاه اعتماد به نفس و اثر ورزش بر افزایش اعتماد به نفس در دانشجویان در روز سه شنبه مورخ 7/12/97 با استقبال تعداد قابل توجهی از دانشجویان همراه شد.


                                                                             
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

بیست و سومین گردهمایی مدیران تربیت‌بدنی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشور با حضور دکتر قاسم نژاد معاون اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم ،دکتر خادملو دبیر ورزش منطقه 9 کشور و مدیران تربیت بدنی برگزار گردید.
مسابقه تیراندازی با کمان پیام نور دانشجویان پسر مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کسب مقام اول تا سوم مسابقات طناب زنی دانشجویان شهرستان اسفراین توسط دختران مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
تیم والیبال دختران مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین نایب قهرمان مسابقات والیبال چهارجانبه شهرستان اسفراین به منظور گرامیداشت روز دانشجو


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵