دوشنبه 25 اردیبهشت 1402 ساعت 14:57 - تعداد بازدید : 114 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری همایش تیراندازی با کمان از سری برنامه های جشنواره ورزشی بهاره
اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت هفته سراهای دانشجویی، همایش تیراندازی با کمان را در روز چهارشنبه مورخ 20 اردیبهشت 1402 برگزار نمود. بلیت فروشی این برنامه با هدف حمایت از مرکز نگهداری از معلولین ذهنی امید انجام شد.
اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین برگزار نمود.

همایش تیراندازی با کمان  به نفع مرکز نگهداری از معلولین ذهنی امید

 
اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت هفته سراهای دانشجویی، همایش تیراندازی با کمان را به نفع مرکز حمایت از معلولین ذهنی امید در روز چهارشنبه مورخ 20 اردیبهشت 1402 برگزار نمود. این برنامه که با حضور و استقبال بیش از 400 نفر از دانشجویان همراه بود با نتایج زیر به پایان رسید.

 
  آقایان خانم ها
نفر اول علیرضا تقوی فائزه ترک زاده
نفر دوم حمید یادگاری مریم مرادی
نفر سوم عمران ملا فاطمه عابدی
 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

برگزاری مسابقات ورزشی همکاران به مناسبت دهه کرامت اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت دهه کرامت اقدام به برگزاری مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی و تیراندازی باکمان ویژه همکاران نمود
برگزاری مسابقات فریزبی،پرتاب توپ مدیسن بال و هفت سنگ مهارتی از سری برنامه های جشنواره بهاره اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت هفته سراهای دانشجویی، مسابقات فریزبی، پرتاب توپ مدیسن بال و هفت سنگ را در روز چهارشنبه مورخ 20 اردیبهشت 1402 برگزار نمود.
برگزاری همایش تیراندازی با کمان از سری برنامه های جشنواره ورزشی بهاره اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت هفته سراهای دانشجویی، همایش تیراندازی با کمان را در روز چهارشنبه مورخ 20 اردیبهشت 1402 برگزار نمود. بلیت فروشی این برنامه با هدف حمایت از مرکز نگهداری از معلولین ذهنی امید انجام شد.
برگزاری اولین همایش پیاده روی کارکنان این برنامه در روز جمعه 15 اردیبهشت ماه 1402 برگزار گردید.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵