چهار شنبه 22 اسفند 1397 ساعت 12:21 - تعداد بازدید : 882 چاپ خبر
اخبار دانشگاه کسب عنوان سوم توسط تیم ووشو پسران مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
دانشجویان ووشو کار مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در مسابقات ووشو قهرمانی دانشگاه های کشور به مقام سوم دست یافتند.


                            
مسابقات ووشو قهرمانی دانشگاه های کشور که با حضور 18 تیم از دانشگا های سراسر کشور به مدت دو روز در دو بخش ساندا و تالو به میزبانی شهر قم برگزار گردید با نمایش پر قدرت دانشجویان مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین همراه شد.
در این دوره از مسابقات تیم مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با مربیگری آقای خالق حیدری و سرپرستی آقای ابراهیم شجاعی با کسب یک مدال طلا و سه مدال برنزمجموعا جایگاه سوم این رقابت ها را از آن خود نمود.
محسن نمایانی در وزن 60 کیلو گرم به مدال طلا دست یافت.جواد رضایی در وزن 58 کیلو گرم ، حسن حقیقت در وزن 65 کیلوگرم و حسین علیدخت در وزن 80 کیلوگرم مدال برنز دریافت نمودند.


منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

تقدیر از برگزیدگان هفته تربیت بدنی
همایش پیاده روی همکاران مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت هفته تربیت بدنی
گزارش تصویری المپیادهای دختران
هفته تربیت بدنی(26مهر الی2 آبان) اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی(26مهر الی2 آبان) و به منظور اشاعه روحیه شادی و نشاط در بین دانشجویان اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی در 6 رشته ورزشی دارت، هفت سنگ مهارتی ،طناب زنی، فریزبی،آمادگی جسمانی و تیراندازی با کمان نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵