چهار شنبه 28 آذر 1397 ساعت 14:22 - تعداد بازدید : 459 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری اولین دوره المپیاد ورزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خراسان شمالی
اولین دوره المپیاد ورزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خراسان شمالی با حضور 24 دانشگاه در 24 رشته از تاریخ 17 تا 26 آذر ماه 1397 به مدت 10 روز و به میزبانی دانشگاه بجنورد برگزار گردید.
این المپیاد در 4 رشته تیمی فوتسال ،بسکتبال،هندبال و والیبال و 9 رشته انفرادی شنا،تنیس روی میز،بدمینتون،شطرنج،کاراته،تکواندو،دوومیدانی،جودو و کشتی در قسمت پسران و 4 رشته تیمی فوتسال ،بسکتبال،هندبال و والیبال و 7 رشته انفرادی شنا،تنیس روی میز،بدمینتون،شطرنج،کاراته،تکواندو و دو و میدانی در قسمت دختران برگزار گردید.
ریاست اداره تربیت بدنی در گفتگو با روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین با اشاره به اینکه مجتمع آموزش عالی اسفراین در تمامی رشته های مربوط به دانشجویان پسر و همچنین در رشته های والیبال، فوتسال، دو و میدانی و بدمینتون در قسمت دختران در این رقابت ها حضور یافته است افزود: دانشجویان مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در رشته های تیمی حائز 3 عنوان قهرمانی در رشته هندبال و مقام سوم در رشته های فوتسال و بسکتبال  در 4 رشته موجود شدند که این موضوع بسیار حائز اهمیت می باشد.
این مقام مسئول عنوان کرد : دانشجویان این مجتمع در رشته های شنا، تنیس روی میز، کاراته، تکواندو، دو و میدانی، جودو و کشتی در بخش آقایان و در رشته بدمینتون در بخش بانوان موفق به کسب 28 مدال طلا نقره و برنز شدند.
علی قربانی شیراز با اشاره به اینکه مشارکت حداکثری دانشجویان در فعالیتهای ورزشی مهمترین هدف اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی اسفراین می باشد افزود:  تشکیل تیم های ورزشی در رشته های مختلف و عقد قرارداد با بهترین مربیان ورزشی شهرستان از ابتدای سال تحصیلی و اعزام تیمهای ورزشی به مسابقات شهرستانی،استانی و منطقه ای ،توسعه ورزش همگانی و برگزاری مسابقات ورزشی در مناسبتهای مختلف از جمله هفته تربیت بدنی و هفته سراهای دانشجوئی و برگزاری جشنواره های پائیزه،زمستانه و بهاره تربیت بدنی از مهمترین اقدامات این اداره برای نیل به اهداف عالی مجتمع در حوزه تربیت بدنی و تندرستی بوده است.

شایان ذکر است در پایان اولین دوره المپیاد ورزشی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی خراسان شمالی تیم مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با کسب 6 مدال طلا،13 مدال نقره و 13 مدال برنز و مجموع 32 مدال در جایگاه پنجم این مسابقات قرار گرفت.
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

تقدیر از برگزیدگان هفته تربیت بدنی
همایش پیاده روی همکاران مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت هفته تربیت بدنی
گزارش تصویری المپیادهای دختران
هفته تربیت بدنی(26مهر الی2 آبان) اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی(26مهر الی2 آبان) و به منظور اشاعه روحیه شادی و نشاط در بین دانشجویان اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی در 6 رشته ورزشی دارت، هفت سنگ مهارتی ،طناب زنی، فریزبی،آمادگی جسمانی و تیراندازی با کمان نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵