یکشنبه 7 دی 1399 ساعت 11:58 - تعداد بازدید : 408 چاپ خبر
اخبار دانشگاه مسابقات دارت آنلاین دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه محقق اردبیلی، دکتر امیرعلی جعفرنژاد گرو با اعلام این خبر افزود: در بخش پسران رامین ناصری از دانشگاه زنجان مقام اول، ابوالفضل علیزاده از دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی مقام دوم و رضا اکبری از دانشگاه پیام نور اراک و صدرا بنایی از دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان رضوی به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.
جعفرنژاد اضافه کرد: در بخش دختران سمیرا سلیم از دانشگاه بیرجند مقام اول، معصومه وفایی از دانشگاه بوعلی سینا همدان مقام دوم و فاطمه عباسی از دانشگاه حکیم سبزواری و سیده الهام عقیلی از دانشگاه گلستان به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.
مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه محقق اردبیلی ادامه داد: با توجه به وضعیت کرونا در کشور و تاکید وزارت علوم و اداره تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان بر برگزاری منظم مسابقات قهرمانی کشور حتی با این شرایط، پیشنهاد برگزاری مسابقات دارت آنلاین دانشجویان مطرح شد که با هماهنگی های انجام شده با دکتر علیزاده مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم و دکتر قاسم نژاد مسئول بخش قهرمانی و حمایت بی دریغ این دو مسابقات برنامه ریزی شد.
به گفته جعفرنژاد، پیشنهادات میزبانی زیادی در خصوص برگزاری مسابقات دارت آنلاین از دانشگاه­ های مختلف کشور به وزارتخانه رسیده بود ولی با توجه به پتانسیل دانشگاه محقق اردبیلی و شهر اردبیل و حضور افراد متخصص در حوزه دارت در هیات انجمن ­های ورزشی استان اردبیل کمیته دارت استان تصمیم گرفته شد که میزبان این مسابقات به دانشگاه محقق اردبیلی واگذار شود.
وی اظهار کرد: بی شک برگزاری بی نقص همچنین مسابقات مهمی که در ۸ گروه پسران و ۸ گروه دختران که در مجموع حدود ۵ هزار و ۳۰۰ دقیقه رقابت بین ورزشکاران بود مدیون همکاری های همه عوامل دانشگاه است که توانستیم میزبان شایسته ای برای این مسابقات باشیم.
مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه محقق اردبیلی گفت: اولین دوره مسابقات بر خط (آنلاین) دارت ویژه دانشجویان پسر و دختر وزارت علوم و تحقیقات و فنآوری با حضور ۳۷ شرکت کننده در بخش آقایان از ۲۳ دانشگاه در ۸ گروه (۵گروه ۵ نفره و ۳ گروه ۴ نفره ) با ۸۳ بازی و ۵۰ شرکت کننده در بخش بانوان از ۳۱ دانشگاه در ۸ گروه (۵ گروه ۵ نفره و ۳ گروه ۴ نفره )با ۱۴۷ بازی برگزار شد.
جعفرنژاد ادامه داد: این مسابقات با ۸ سیستم کامپیوتری و با حضور ۱۲ داور برتر ایران از تاریخ ۴ لغایت ۶ دی ماه ۹۹ از ساعت ۱۱ صبح تا ۲۳ از روز اول و به فاصله هر نیم ساعت یک بازی و در روز دوم از ساعت ۹ صبح تا ۲۱  در مرحله گروهی و حذفی و در روز سوم از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۳ عصر مرحله نیمه نهائی و فینال برگزار شد و فینال مسابقات در فضای میت گوگل به صورت آنلاین برای تمامی بازدیدکنندگان مهیا شد.
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

تقدیر از برگزیدگان هفته تربیت بدنی
همایش پیاده روی همکاران مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت هفته تربیت بدنی
گزارش تصویری المپیادهای دختران
هفته تربیت بدنی(26مهر الی2 آبان) اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی(26مهر الی2 آبان) و به منظور اشاعه روحیه شادی و نشاط در بین دانشجویان اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی در 6 رشته ورزشی دارت، هفت سنگ مهارتی ،طناب زنی، فریزبی،آمادگی جسمانی و تیراندازی با کمان نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵