یکشنبه 7 دی 1399 ساعت 11:50 - تعداد بازدید : 369 چاپ خبر
اخبار دانشگاه انتخاب گزارشگر برای سی و یکمین یونیورسیاد دانشجویان جهان توسط فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی
فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های دانشگاهی(FISU) برای گزارشگری سی و یکمین یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۰۲۱ چین گزارشگر انتخاب می‌کند.

فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی FISU برای گزارشگری سی و یکمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان که 27 مرداد تا 7 شهریور 1400 (18 تا 29 آگوست 2021) برگزار خواهد شد، "پروژه گزارشگران جوان فیزو" را از میان افراد جوان و علاقمند گزارشگر انتخاب می کند.

افراد علاقمند و واجد شرايط تقاضا مي شود مدارك لازم:رزومه کامل شامل تحصیلات، سوابق علمی و اجرایی ،نامه درخواست (نامه انگیزش) شامل 500 کلمه ،لینک فعالیت های رسانه ای و مطبوعاتی که از ایشان تاکنون منتشر شده اند، دو توصیه نامه (فقط محتوای آموزشی و حرفه ای)،کپی پاسپورت (دارای اعتبار حداقل 6 ماه بعد از مسابقات)،ا سناد رسمی تائید سطح دانش انگلیسی (تافل، آیلتس را تا تاريخ 20 دي ماه به آدرس ايميلirannusf@yahoo.com فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ارسال نمايند.

توجه داشته باشید لازم است تمام مدارک دریک فایل و بترتیب موارد ذکر شده با فرمت PDF ذخیره و ارسال شود. بدیهی است به درخواست هایی که دارای نقص مدارک هستند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

لازم به ذکر است این ششمین بار است که فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های دانشگاهی اقدام به انتخاب گزارشگر برای پوشش یونیورسیاد می‌کند.

منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

تقدیر از برگزیدگان هفته تربیت بدنی
همایش پیاده روی همکاران مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت هفته تربیت بدنی
گزارش تصویری المپیادهای دختران
هفته تربیت بدنی(26مهر الی2 آبان) اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی(26مهر الی2 آبان) و به منظور اشاعه روحیه شادی و نشاط در بین دانشجویان اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی در 6 رشته ورزشی دارت، هفت سنگ مهارتی ،طناب زنی، فریزبی،آمادگی جسمانی و تیراندازی با کمان نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵