سه شنبه 1 آبان 1397 ساعت 7:51 - تعداد بازدید : 454 چاپ خبر
اخبار دانشگاه جشنواره غذای سالم
اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین با مشارکت انجمن ورزشی برگزار کرد
مدیر تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین گفت:به مناسبت اغاز هفته تربیت بدنی در این مجتمع جشنواره ی غذای سالم برای دانشجویان توسط واحد تربیت بدنی مجتمع و مشارکت انجمن ورزشی برنامه ریزی و اجرا شد.
علی قربانی شیراز در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه ی خراسان شمالی اظهار کرد: مواد اولیه تهیه غذاها توسط دانشگاه خریداری و در اختیاردانشجویان قرار گرفت.در این جشنواره  بانوان دانشجو در قالب   ۲۵ گروه باهم به رقابت پرداختند 
وی افزود: در سال های گذشته درخوابگاه های پسران ودختران  جشنواره ی غذای سالم برگزار می شد، امسال برای اولین بار جشنواره  به سالن غذا خوری مجتمع انتقال داده شد که از هر کدام از خوابگاه های دخترانه نمایندگانی در این جشنواره حضور دارند.
قربانی شیراز در ارتباط با هدف برگزاری این جشنواره گفت: اولین هدف معرفی غذا های بومی و محلی سالم و متنوع توسط خود دانشجویان به یکدیگر و دیگری ایجاد فضای شاد و مفرح برای دانشجویان است.
وی درپایان افزود: این چهارمین جشنواره ی غذای سالم برگزارشده در دانشگاه است که باتوجه به بازخورد مثبتی که ازسمت دانشجویان داشتیم درآینده به مناسبت های مختلف مجددا برگزار خواهد شد.
       
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

تقدیر از برگزیدگان هفته تربیت بدنی
همایش پیاده روی همکاران مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت هفته تربیت بدنی
گزارش تصویری المپیادهای دختران
هفته تربیت بدنی(26مهر الی2 آبان) اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی(26مهر الی2 آبان) و به منظور اشاعه روحیه شادی و نشاط در بین دانشجویان اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی در 6 رشته ورزشی دارت، هفت سنگ مهارتی ،طناب زنی، فریزبی،آمادگی جسمانی و تیراندازی با کمان نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵