دوشنبه 10 آبان 1400 ساعت 16:39 - تعداد بازدید : 363 چاپ خبر
اخبار دانشگاه گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش
اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان محترم و اعضاء هیات علمی نمود.
اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان محترم و اعضاء هیات علمی نمود. این مسابقات  در سه رشته دارت، تیراندازی با کمان و فریزبی و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار گردید.
در رشته فریزبی که با حضور بیش از40نفر از کارکنان همراه بود و در نهایت آقایان علی رمضانی، علی رشیدی مقدم، سهراب کشکی بر سکوی اول تا سوم ایستادند. در رشته دارت که با استقبال 70 نفر از کارکنان مواجه شد آقایان سهراب کشکی ، فرزاد پورحسین ، صادق ارجیان بر رقبا برتری یافته مقامهای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و در رشته ی تیراندازی با کمان آقایان علی رشیدی مقدم، اصغر فرساد و فرزاد پورحسین پس ازرقابت با بیش از 45 نفر از کارکنان به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
در بخش بانوان در رشته دارت خانم ها سمیرا حسین پور، مریم مقدسی ثانی و فهیمه محمدی به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
در رشته فریزبی خانم امانزاده مقام اول و خانم جهانی مقام دوم را ازآن خود کردند.
در پایان با اهداء لوح تقدیر و هدایا از برندگان مسابقات تقدیر بعمل آمد.

 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

تقدیر از برگزیدگان هفته تربیت بدنی
همایش پیاده روی همکاران مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت هفته تربیت بدنی
گزارش تصویری المپیادهای دختران
هفته تربیت بدنی(26مهر الی2 آبان) اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی(26مهر الی2 آبان) و به منظور اشاعه روحیه شادی و نشاط در بین دانشجویان اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی در 6 رشته ورزشی دارت، هفت سنگ مهارتی ،طناب زنی، فریزبی،آمادگی جسمانی و تیراندازی با کمان نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵