دوشنبه 16 خرداد 1401 ساعت 13:27 - تعداد بازدید : 234 چاپ خبر
اخبار دانشگاه تیم کشتی اعزامی مجتمع آموزش عالی اسفراین به مسابقات منطقه ۹ کشور موفق به دریافت سهمیه ورود به پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشگاه های کشور شد .
تیم کشتی اعزامی مجتمع آموزش عالی اسفراین به مسابقات منطقه ۹ کشور موفق به دریافت سهمیه ورود به پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشگاه های کشور شد .این مسابقات مردادماه و به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار می گردد .در این دوره از مسابقات تیم مجتمع آموزش عالی اسفراین با ۵ ورزشکار در کشتی آزاد و سه ورزشکار در کشتی فرنگی در مسابقات شرکت کرد. و در نهایت با کسب دو مقام پنجمی یک چهارم و یک سومی در کشتی آزاد و یک اولی ۱ چهارمی و ۱پنجمی در کشتی فرنگی به کار خود پایان داد. در این دوره از مسابقات امیر معصومی در وزن ۶۰ کیلو گرم مجوز حضور در المپیاد تبریز را کسب کرد .

       
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

تقدیر از برگزیدگان هفته تربیت بدنی
همایش پیاده روی همکاران مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت هفته تربیت بدنی
گزارش تصویری المپیادهای دختران
هفته تربیت بدنی(26مهر الی2 آبان) اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی(26مهر الی2 آبان) و به منظور اشاعه روحیه شادی و نشاط در بین دانشجویان اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی در 6 رشته ورزشی دارت، هفت سنگ مهارتی ،طناب زنی، فریزبی،آمادگی جسمانی و تیراندازی با کمان نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵