چهار شنبه 12 شهریور 1399 ساعت 12:23 - تعداد بازدید : 386 چاپ خبر
اخبار دانشگاه دوره مدیریت رویداد ورزشی با محوریت داوطلبی در ورزش دانشجویان
با توجه به شرایط حاكم بر جامعه در پی شیوع ویروس كووید 19 و ضرورت آگاهی بخشی و آشنایی منابع انسانی شاغل در ورزش دانشجویی با رویکردهای نوین در مدیریت رویدادهای ورزشی، اداره كل تربیت بدنی در نظر دارد در جهت توانمندسازی و ارتقای دانش فنی مدیران حوزه ورزش و تربیت بدنی دانشگاه های کشور، كارگاه "مدیریت رویدادهای بزرگ ورزشی با محوریت داوطلبی در ورزش دانشجویی" را در تاریخ 12 شهریورماه 1399 به صورت الكترونیكی در فضای مجازی با همکاری و هماهنگی آكادمی ملی المپیك برگزار نمایید.
کارگاه مدیریت رویدادهای بزرگ ورزشی با مدیریت داوطلبی در ورزش دانشجویی، دوازدهم شهریورماه سال جاری به صورت الکترونیکی در فضای مجازی با همکاری و هماهنگی آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد. این کارگاه ویژه مدیران تربیت بدنی دانشگاه و مؤسسات آموزش عالی کشور است. هم‌چنین این کارگاه از طریق ارتباط تصویری (ویدئو کنفرانس) برگزار می شود.

منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

تقدیر از برگزیدگان هفته تربیت بدنی
همایش پیاده روی همکاران مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت هفته تربیت بدنی
گزارش تصویری المپیادهای دختران
هفته تربیت بدنی(26مهر الی2 آبان) اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی(26مهر الی2 آبان) و به منظور اشاعه روحیه شادی و نشاط در بین دانشجویان اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی در 6 رشته ورزشی دارت، هفت سنگ مهارتی ،طناب زنی، فریزبی،آمادگی جسمانی و تیراندازی با کمان نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵