سه شنبه 10 خرداد 1401 ساعت 12:30 - تعداد بازدید : 249 چاپ خبر
اخبار دانشگاه گلگشت های بهاری
یکی از رسالت های مدیریت دانشجویی و ادارات زیر مجموعه آن تسهیل فرآیند دانش‌آموختگی دانشجویان عزیز میباشد.
یکی از رسالت های مدیریت دانشجویی و ادارات زیر مجموعه آن تسهیل فرآیند دانش‌آموختگی دانشجویان عزیز میباشد. به این مناسبت ؛پابه‌پای اداره رفاه، تغذیه و مرکز بهداشت، اداره تربیت بدنی تلاش می‌کند تا نقشی اثرگذار در این فرآیند داشته باشد.
 از آنجایی که آرامش روحی روانی کمک بسزایی در فراهم آوردن سایر عناصر لازم برای درک و فهم مطالب درسی می کند ،به این منظور اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی اسفراین و در رأس مدیریت دانشجویی با برگزاری برنامه های مفرح و متنوع - به  ویژه بلافاصله بعد از حضوری شدن دانشگاه ها - سعی کرده است در این امر موثر واقع گردد.
 گل گشت ها به منظور افزایش روحیه نشاط و شادابی، پر کردن اوقات فراغت، تجربه زندگی گروهی و اجتماعی یکی از برنامه هایی است که همچون گذشته در این مقطع اجرا شده‌اند.
 اسفراین  دو پارک ملی دارد. پارک های ساریگل و سالوک پر از جاذبه های طبیعی و حیات وحش هستند که در واقع مقصد بسیاری از گلگشت های دانشجویی می باشند. مجتمع آموزش عالی اسفراین پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه دختران دانشجویی خود را به دره چهاربید در دامنه ارتفاعات سالوک برد .در این گلگشت یک روز نزدیک به ۴۰ نفر از دانشجویان که بیشتر دانشجویان ساکن در سرای دانشجوی امید آینده بودند شرکت داشتند. همچنین روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه پسران ساکن سرای ساریگل میهمان ارتفاعات سالوک بودند. بیش از ۴۰ نفر از دانشجویان در این اردوی یک روزه شرکت داشتند.
با توجه به استقبال دانشجویان عزیز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت در برنامه‌های از قبل اعلام شده دانشجویان دختر اسفراین را به مقصد آبشار پلکانی و منحصربه‌فرد آق سو در دل جنگلهای گلستان ترک کردند .در این اردو نزدیک به ۵۰ نفر از دانشجویان حضور داشتند.همچنین  ۵ خرداد ماه جاری نزدیک به ۱۵۰ نفر از دانشجویان پسر اداره تربیت بدنی و مدیریت دانشجویی را در اردوی یک روزه آبشار آق سو همراهی کردند در ادامه گزارش تصویری گلگشت ها را خواهید دید.

 

منبع: مدیریت دانشجویی اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی اسفراین
نوشته شده توسط: مدیر سایت تربیت بدنی
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

تقدیر از برگزیدگان هفته تربیت بدنی
همایش پیاده روی همکاران مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت هفته تربیت بدنی
گزارش تصویری المپیادهای دختران
هفته تربیت بدنی(26مهر الی2 آبان) اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی(26مهر الی2 آبان) و به منظور اشاعه روحیه شادی و نشاط در بین دانشجویان اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی در 6 رشته ورزشی دارت، هفت سنگ مهارتی ،طناب زنی، فریزبی،آمادگی جسمانی و تیراندازی با کمان نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵